zdravie.jpg, 127kB

Môj príbeh

Volam sa Dagmara Oremusova, narodila som sa v auguste 1970, pochadzam zo Zvolena, 15 rokov som žila mimo našej krajiny, 10 rokov v Mexicu. Tam som sa stretla s alternatívnou medicínou a iným pohľadom na zdravie a krásu tela.

Je čoraz zrejmejšie, že všetky možné liečby na celom svete nemôžu priniesť trvalé zdravie, ak nie ste ochotní zdravšie žiť. Roky fyzického zanedbávania a zlého zaobchádzania, môžu dobrému zdraviu len poškodiť. A keď je výsledkom choroba, lieky a operačné zákroky sú iba nálepkou. Aby ste napravili poškodené zdravie, musíte zdravšie žiť. Ale zdravšie musíte žiť aj preto, aby ste chorobe zabránili.

Chcete si upevniť zdravie a mať lepšiu kontrolu nad prítomnosťou a budúcnosťou?

Chcete vyzerať mladistvo sviežo a príťažlivo?

Chcete sa cítiť lepšie a mať vitalitu a zdravé štíhle telo?

Povediem vás krok za krokom smerom k praktickému a rozumnému spôsobu života. Existuje nádej, že to prospeje aj vám. Je to niečo, o čom by ste mali vedieť, aby ste rozpoznali možnosť výberu, ktorá sa vám ponúka.

S produktmi Herbalife som sa stretla prvý krát pred 20 rokmi a už vtedy ma zaujali svojou kvalitou. Dnes užívam všetky produkty s celou mojou rodinou a som vďačná za zdravie a vitalitu, ktorú nám pomáhajú udržať si v každom období počas roka.

zdravie.jpg, 338kB

Viac o vnútrobunkovej výžive